kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży ERP

Firma: Sagitum S.A. miejsce pracy: Rzeszów

KIM JESTEŚMY:

Sagitum to IT dla Twojego biznesu. Jesteśmy Zespołem doświadczonych specjalistów, którzy wdrażają systemy #ERP, systemy #workflow i systemy #wms.

Współpracujemy przy tym z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania COMARCH oraz WEBCON. Jesteśmy również autoryzowanym Partnerem firm: DataConsult, UseCrypt, Polcom oraz eq system. Świadczymy usługi w zakresie konsultingu biznesowo-technologicznego oraz zapewniamy wsparcie w zakresie rozwoju infrastruktury IT, w partnerstwie z firmami tj.: Barracuda, HPE, Huawei, Fortinet, Microsoft, Veeam.

Poszukujemy dwóch osób do naszego działu handlowego.

Specjalista ds. sprzedaży ERP

Miejsce pracy: Rzeszów lub oddział w Szczecinie

Kluczowe zadania:
  • Sprzedaż nowoczesnego oprogramowania, przeznaczonego do zarządzania firmą Comarch ERP XL,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz sprzedaż produktów,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami biznesowymi,
  • Samodzielne przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • Kompleksowa obsługa posprzedażowa Klientów,
  • Realizacja planów sprzedażowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klienta ,
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Doświadczenie w pracy w zespole handlowym
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz kreatywność
  • Nastawienie na sukces i realizację celów,
  • Prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do odbywania delegacji na terenie całej Polski,
Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych,
  • Znajomość systemów informatycznych typu ERP.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, dopasowane do doświadczenia (podstawa + prowizja),
  • Indywidualny plan szkoleń,
  • Hybrydowy czas pracy po okresie wdrożenia,
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności,
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Benefity, m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiet medyczny.
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sagitum S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Jana Twardowskiego 9, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.