kandydatów

Etat Kierownik działu Zakupów

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6511323, z dnia 2022-02-10

Klient portalu Praca.pl

Duża firma handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje dynamicznego i doświadczonego managera na stanowisko:

Kierownik działu Zakupów

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Realizacja polityki zakupowej firmy zgodnie z ustaloną strategią.
  • Budowanie i rozwój relacji z dostawcami, prowadzenie negocjacji handlowych uzgadnianie warunków współpracy.
  • Monitorowanie rynku pod kątem konkurencyjności, wyszukiwanie nowych dostawców i asortymentów.
  • Rozwijanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z nowymi dostawcami.
  • Zarządzanie zespołem specjalistów.
  • Sporządzanie sprawozdań, analiz i raportów.
  • Nadzorowanie przestrzegania procedur.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w kierowaniu działem zakupów.
  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji z dostawcami.
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, w tym negocjacji biznesowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia.
  • Umiejętność długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji.
  • Umiejętności analityczne.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych.
  • Umiejętność tworzenia procedur i egzekwowania ich.
  • Umiejętność motywowania pracowników.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie w dynamicznym i otwartym zespole.
  • Wpływ na politykę zakupową firmy.
  • Umowę o pracę na pełen etat z podstawowym wynagrodzeniem oraz premią miesięczną.
  • Pakiet benefitów sportowych, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Szkolenia oraz możliwości rozwoju w strukturach dużej organizacji.