kandydatów

Etat Konsultant ds. Wdrożeń – dział workflow

Firma: Sagitum S.A. miejsce pracy: Rzeszów

KIM JESTEŚMY:

Sagitum to IT dla Twojego biznesu. Jesteśmy Zespołem doświadczonych specjalistów, którzy wdrażają systemy #ERP, systemy #workflow i systemy #wms.

Współpracujemy przy tym z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania COMARCH oraz WEBCON. Jesteśmy również autoryzowanym Partnerem firm: DataConsult, UseCrypt, Polcom oraz eq system. Świadczymy usługi w zakresie konsultingu biznesowo-technologicznego oraz zapewniamy wsparcie w zakresie rozwoju infrastruktury IT, w partnerstwie z firmami tj.: Barracuda, HPE, Huawei, Fortinet, Microsoft, Veeam.

Konsultant ds. Wdrożeń – dział workflow
Opis stanowiska:

W Dziale Workflow w Sagitum wdrażamy system WEBCON BPS – to narzędzie do szybkiego budowania aplikacji biznesowych.

W zależności od wybranej ścieżki (techniczna/biznesowa) zadaniem konsultanta ds. Wdrożeń jest:
  • wykonywanie analiz biznesowych;
  • projektowanie rozwiązań IT;
  • konfigurowanie aplikacji /obiegów w systemie;
  • uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań;
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych.
Wymagania:
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia;
  • zainteresowanie systemami informatycznymi;
  • komunikatywność i kreatywność;
  • mile widziana znajomość budowy i działania systemów workflow oraz ERP;
  • mile widziana znajomość zapytań SQL.
Oferujemy:
  • możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach;
  • możliwość wyboru profilu technicznego lub biznesowego;
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia np. B2B);
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie dopasowane do doświadczenia;
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT;
  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym, zgranym i ambitnym zespole;
  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • benefity, m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiet medyczny.
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sagitum S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Jana Twardowskiego 9, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.