kandydatów

Etat Spedytor Krajowy Całopojazdowy

Firma: ATES-TRANS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6569952, z dnia 2022-02-21

ATES-TRANS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ates-trans Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Rzeszowie, została założona w 2016 roku.

Wykonujemy prace przygotowawcze i rekultywacyjne dla potrzeb Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, Orlen, KGHM mające na celu przygotowanie terenów pod urządzenie wiertnicze.

Obecnie staramy się rozszerzyć działalność gospodarczą w zakresie transportu drogowego, krajowego oraz międzynarodowego.

Spedytor Krajowy Całopojazdowy

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Zajmiesz się organizacją całopojazdowych transportów samochodowych.
  • Będziesz poszukiwać samochodów/przewoźników do obsługi zleceń.
  • Przejmiesz opiekę nad powierzoną grupą samochodów Przewoźnika oraz poszukasz ładunków powrotnych.
  • Zajmiesz się realizacją założeń budżetowych.
  • Będziesz budować długofalową współpracę z Przewoźnikami i Klientami.
  • Będziesz czuwał nad optymalizacją kosztów spedycyjnych.
  • Zadbasz o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze ładunków całopojazdowych i prowadzeniu samochodów na stanowisku spedytora krajowego.
  • Dobra znajomość krajowego rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi.
  • Umiejętność obsługi Excel.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz programu speed.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie, uśmiech.

Oferujemy

  • Narzędzia pracy.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Indywidualny system premiowy.