Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego z j. niemieckim

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6606411, z dnia 2022-02-28

Klient portalu Praca.pl

Specjalizujemy się w świadczeniu usług polskim i zagranicznym firmom budowlanym, których celem jest zawarcie międzynarodowych umów na wykonanie prac budowlanych. Koncentrujemy swoją działalność w kilku sektorach budowlanych na rynku europejskim a w szczególności w Belgii, Francji i Luksemburgu. Jesteśmy obecni zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego z j. niemieckim

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • obsługa klienta i kontraktów zgodnie z przyjętymi w firmie standardami
  • nadzór nad budowaniem i utrzymaniem pozytywnych relacji z Klientem
  • zarządzanie sprawnym przebiegiem projektu z poszanowaniem zasad i kultury pracy panujących w rodzimym środowisku Klienta zagranicznego
  • koordynacja działań zaangażowanych stron
  • wsparcie i konsultacje językowe dla zespołu oraz Klienta

Wymagania

  • biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość j. angielskiego (umożliwiająca komunikację z zespołem)
  • min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta z j. niemieckim
  • kreatywność, otwartość i komunikatywność
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • grupowe ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym szkolenia językowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku