kandydatów

Etat Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

Firma: KFE Holding sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6608175, z dnia 2022-02-28

Koncentrujemy swoje działania na pośrednictwie w zawieraniu międzynarodowych kontraktów budowlanych na terenie Unii Europejskiej.

Poszukujemy  specjalisty ds. handlowych, aby rozszerzyć zasięg naszych usług poprzez badanie nowych możliwości rynkowych i relacji biznesowych. Wybrany kandydat będzie miał możliwość dołączyć do zgranego zespołu. Szukamy osoby o wysokich umiejętnościach w zakresie sprzedaży i negocjacji biznesowych.

Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

1. Prospekcja telefoniczna: rynki niemieckojęzyczne

  • nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami telefonicznie, mailowo, formularze online itp.
  • pozyskiwanie ofert budowlanych od firm zagranicznych
  • organizacja spotkań dla przedstawicieli spółki z potencjalnymi klientami
  • prezentacja usług pracodawcy potencjalnym i obecnym klientom
  • prezentacja umowy handlowej potencjalnym klientom
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami
  • obsługa klientów w bieżących sprawach
  • sporządzanie raportów ze spotkań oraz rozmów handlowych
  • realizacja celów okresowych
  • rejestrowanie zadań  na CRM pracodawcy
  • wprowadzanie danych do CRM pracodawcy

2. Obsługa klienta:

  • zarządzanie sprawnym przebiegiem projektu z poszanowaniem wewnętrznej polityki firmy
  • współpraca z pozostałymi działami pracodawcy w celu zapewnienia wysokiej jakości usług firmy
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą klienta
  • konsultacje językowe dla zespołu i klientów
  • tworzenie tekstów handlowych: e-maile

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C1)
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • skrupulatność i dobra organizacja czasu pracy
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość branży budowlanej
  • znajomość Google Tools (Gmail, Gdrive etc.)
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do posiłków
  • program lojalnościowy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w tym szkolenia językowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • częściowy zwrot zakupu okularów korekcyjnych
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • dłuższe weekendy (praca w piątki do 13.30)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-02-2022
Wyświetleń: 247