kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy - outsourcing pracowniczy

Firma: Istvan Kovacs PHU miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6582246, z dnia 2022-03-01

Godan SERWIS Sp. z o.o.

Outsourcing / Leasing Pracowniczy

Agencja Pracy Tymczasowej

Od 19 lat działająca na polskim rynku pracy

Do swojego działu zatrudni osoby na stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy - outsourcing pracowniczy

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Opracowywanie dedykowanych ofert sprzedażowych.
  • Systematyczne budowanie bazy klientów.
  • Fachowe doradztwo i wsparcie podczas prowadzonych negocjacji handlowych.
  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją umów handlowych.
  • Współpraca z zespołem handlowców na terenie całego kraju.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Raportowanie postępów prac i przygotowanie raportów sprzedaży.
  • Dbanie o wizerunek i prezentację firmy.
  • Praca własna i zespołowa przy budowaniu strategii rozwoju z zakresu świadczonych usług.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Umiejętność tworzenia nowej bazy klientów
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-03-2022
Wyświetleń: 238