kandydatów

Etat Technolog Programista

Firma: CYFROWA FOTO Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Cyfrowa Foto to profesjonalna firma działająca w obszarze druku cyfrowego, poligrafii oraz introligatorstwa. Nieustannie rozwijamy park maszynowy i
udoskonalamy procesy produkcyjne, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów.
Poszerzając zespół Technologów szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania. Chcących poznać, budować i wdrażać najnowsze technologie.

Przed naszymi pracownikami stawiamy cele dopasowane do kompetencji i ambicji, ale przede wszystkim dajemy przestrzeń do samodzielnych działań.

Technolog Programista
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • projektowanie procesów technologicznych,
  • projektowanie i wdrażanie zmian w procesach technologicznych,
  • realizacja optymalizacji i usprawnień,
  • współtworzenie i integracja innowacyjnych rozwiązań i pomysłów w zakresie maszynowym i materiałowym,
  • testowanie i przeprowadzanie analizy wykonalności dla wdrożeń nowych produktów oraz zmian technologicznych,
  • projektowanie narzędzi wykorzystywanych w procesie produkcji.
Szukamy osób:
  • pro-aktywnych i kreatywnych w obszarze projektowania procesów technologicznych,
  • potrafiących definiować oraz rozwiązywać problemy,
  • zainteresowanych branżą poligraficzną lub introligatorską,
  • posiadających zdolności manualne i techniczne,
  • posiadających umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych,
  • posiadających wykształcenie wyższe techniczne.
Mile widziane są:
  • umiejętność analizy i wyceny korzyści wynikających z proponowanych koncepcji i rozwiązań,
  • doświadczenie jako technolog w obszarze poligrafii lub procesów introligatorskich,
  • dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wiedza inżynierska z zakresu materiałoznawstwa, wytrzymałości materiałów, technologii wykonania,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - poziom B2,
  • doświadczenie w pracy na programach CAM i CAD (rysowanie w 2D i 3D),
  • znajomość programów do obróbki grafiki wektorowej (Adobe Illustrator, Corel Draw, Affinity Designer, Inkscape),
  • znajomość materiałów i technologii branży poligraficznej.
Oferujemy:
  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, od których możesz się wiele nauczyć,
  • dostęp do nowoczesnych technologii produkcji,
  • najnowocześniejsze maszyny i linie produkcyjne, często unikatowe w skali kraju,
  • realny wpływ na rozwój działu oraz firmy,
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru,
  • przejrzysty zakres zadań,
  • udział w realizacji interesujących projektów,
  • dofinansowanie do benefitów (Multisport, ubezpieczenie,opiekę medyczną, szkolenia itp.),
  • miejsce pracy Zaczernie k. Rzeszowa.