kandydatów

Etat Manager regionu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6687882, z dnia 2022-03-14

Klient portalu Praca.pl

Sieć sklepów spożywczych zatrudni doświadczonego managera do kierowania działaniami operacyjnymi w regionie.

Manager regionu

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • przestrzeganie standardów oraz jakości obsługi klienta,
  • realizacja strategii firmy oraz planów sprzedaży,
  • współpraca z działem zakupów,
  • odpowiedzialność za budżet regionu,
  • współpraca z centralą firmy,
  • przeprowadzanie i rozliczanie inwentaryzacji,

Wymagania

  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym w detalicznej sieci handlowej (artykuły spożywcze),
  • doświadczenia w zakresie prowadzenia działań handlowych i marketingowych,
  • doświadczenia w zarządzaniu personelem oraz sprawach kadrowych,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. ’B’,

Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • benefity sportowe, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny,
  • przeszkolenie z obsługi systemu komputerowego,
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.