kandydatów

Etat Projektant Drogowy

Firma: Jacobs miejsce pracy: Rzeszów

Your Impact:

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową. Bierzemy udział w projektach z m. in. zakresu projektowania mostów i tuneli, portów morskich i lotnisk, laboratoriów, centrów B+R czy kompleksowego planowania miast.

Projektant Drogowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: BI 000E63
Twój zakres obowiązków:
  • Pełnienie obowiązków projektanta przy opracowaniu projektów branży drogowej – praca przy projektach zagranicznych i krajowych
  • Projektowanie i modelowanie w środowisku 2D i 3D
  • Zarządzanie zespołem projektowym
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budowa dróg
  • Uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania branżowego, np. AutoCAD /Civil 3D lub Bentley Microstation / InRoads / OpenRoads
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
To oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy zdalnie lub w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)
  • Dofinansowanie kursu j. angielskiego