kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Księgowa
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/1292
OBOWIĄZKI:

-weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, - klasyfikowanie i segregacja dokumentów księgowych, - wprowadzanie w programie Comarch ERP Optima faktur do rejestru VAT zakupu i sprzedaży, dekretacja dokumentów, sporządzanie rejestrów VAt, - wprowadzanie i księgowanie w programie Comarch ERP Optima raportów kasowych oraz wyciągów bankowych, dokonywanie rozliczeń należności i zobowiązań w korespondencji z kontami kasa/bank, - wystawianie faktur wewnętrznych (rozliczanie WNT, importu usług), - wystawianie not korygujących, - weryfikacja faktur zakupu i sprzedaży z rejestrem VAT sprzedaży i zakupu oraz plikiem JPK_VAT, - weryfikacja rachunkowa i księgowanie delegacji służbowych, - archiwizacja dokumentów księgowych, - przygotowanie zestawień księgowych w arkuszu kalkulacyjnym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: rachunkowość

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie