kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta/ realizacji zamówień

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista ds. obsługi klienta/ realizacji zamówień
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/1575
OBOWIĄZKI:

obsługa zamówień klientów Handlu Tradycyjnego i Handlu Nowoczesnego, obsługa zamówień klientów Eksportowych, wystawianie faktur, bieżąca obsługa reklamacji, wystawianie faktur korygujących, bieżąca weryfikacja minimum logistycznego dla klientów, bieżący kontakt z klientem, obsługa zamówień przydzielonych klientów- zamówienia przyjmowane drogą mailową, wypisanie dokumentów w systemie, awizacja dostaw, rozpatrywanie reklamacji, wystawianie faktur, współpraca z Zespołem Finansowym w zakresie rozliczania wierzytelności oraz możliwości realizacji wysyłek do klientów, współpraca z Zespołem Produkcji w zakresie dostępności produktów, współpraca z Magazynami Wyrobów Gotowych w zakresie wysyłek towarów, współpraca z Zespołem Księgowości w ramach uzupełniania brakującej dokumentacji sprzedażowej, transport: organizacja załadunków na magazynach Grupy Makarony Polskie, awizacja załadunków, czuwanie nad terminową realizacją dostaw,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, minimum 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta, znajomość branży FMCG będzie dodatkowym atutem, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji, znajomość środowiska MS Office, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie umowa o pracę i motywacyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy, ciekawą i odpowiedzialną pracę, niezbędne narzędzia pracy: komputer, nowoczesne oprogramowanie, telefon, atrakcyjny pakiet socjalny: bezpłatny parking przy zakładzie, imprezy integracyjne, świąteczne bony, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie, dofinansowanie: karty sportowej i prywatnej opieki medycznej.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie