Etat Specjalista ds. administracyjno-prawnych w biurze zarządu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista ds. administracyjno-prawnych w biurze zarządu
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/1574
OBOWIĄZKI:

obsługa dokumentacji Zarządu (przygotowywanie raportów z posiedzeń Zarządu, projektów uchwał) oraz dokumentacji dot. innych organów Spółki, Zgromadzeń Wspólników spółek zależnych, udział w procesie raportowania spółek publicznych oraz w działaniach związanych z funkcjonowaniem dokumentacji związanej z uczestnictwem Spółki w rynku publicznym, współodpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie ochrony danych osobowych w Grupie Makarony Polskie zgodnie z przepisami prawa, w tym rozporządzeniem RODO, prowadzenie rejestrów administracyjnych Spółki, w tym rejestru umów, umów w drodze, pełnomocnictw, upoważnień, weksli, negocjowanie, zawieranie i odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie umów z dostawcami towarów i usług w obszarze administracyjnym, rejestracja dokumentów w programie Softlab i opis faktur administracyjnych/zarządu, odpowiedzialność za bieżące funkcjonowanie i aktualizowanie strony korporacyjnej Spółki w obszarze relacji inwestorskich oraz części administracyjnych np. zakładka kontakt, udział w organizacji narad, spotkań okolicznościowych, integracji pracowniczych i innych wydarzeń związanych z PR korporacyjnym oraz sponsoringiem, kontakt z instytucjami zewnętrznymi m.in. KRS, rejestry sądowe (zastawy, księgi wieczyste), ZUS, US: telefoniczny, email, korespondencja tradycyjna, wizyty osobiste, przygotowywanie zleconych opracowań i analiz, prezentacji i informacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: administracja, prawo, zarządzanie

Wymagania inne:

minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze administracji/prawa na stanowisku specjalisty, komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, czynne prawo jazdy kat. B, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat, dni pracy: od poniedziałku do piątku, pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która realizuje projekty badawczo-rozwojowe, możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach, praca w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces, niezbędne narzędzia pracy: komputer, nowoczesne oprogramowanie, telefon komórkowy, możliwość korzystania z samochodu firmowego do celów służbowych, atrakcyjny pakiet socjalny: bezpłatny parking przy zakładzie, imprezy integracyjne, świąteczne bony, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie, dofinansowanie: karty sportowej i prywatnej opieki medycznej.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie