kandydatów

Etat Gospodarz - prowadzenie hostelu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6846540, z dnia 2022-04-12

Klient portalu Praca.pl

Gospodarz - prowadzenie hostelu

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

Wynajem mieszkania o pow. 45m2 dla pary lub rodziny, która pragnie rozpocząć nowy etap w życiu połączony wraz z ofertą pracy polegającą na prowadzeniu niedużego obiektu noclegowego w Rzeszowie - rozpoczęcie od kwietnia 2022

Do obowiązków należeć będzie obsługa obiektu- łącznie 14 pokoi:

  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i online w systemie booking
  • codzienne sprzątanie pokoi
  • przygotowanie rano śniadań
  • dbanie o spokój i porządek na terenie obiektu oraz wokół niego
  • wykonywanie drobnych prac naprawczych /konserwacyjnych w obiekcie

Wymagania

Poszukuję osób, które pracę potraktują jak własny dom gościnny, dołożą wszelkich starań aby goście czuli się dobrze i komfortowo.

Od kandydatów oczekuję przede wszystkim samodzielności i zaradności, uczciwości oraz odpowiedniego podejścia do osób korzystających z obiektu.

Wymagana jest znajomości przez minimum jedną osobę w stopniu komunikatywnym języka angielskiego (oczywiście poza językiem polskim ).

Wymagane doświadczenie w branży hotelarskiej/turystycznej .

Oferujemy

W zamian oferujemy :

  • dwupokojowe mieszkanie o pow. 45m2 z pokryciem kosztów utrzymania go czyli opłata za media (prąd, woda, ogrzewanie) - wartość ok. 1600 zł/msc
  • częściowe wyżywienie
  • samochód , telefon i laptop firmowy oraz
  • wynagrodzenie pieniężne : 1 pełny etat np. dla kobiety +1/2 etatu dla mężczyzny ->przewidywane łączne wynagrodzenie netto 4000-8000 zł

Czas pracy jest elastyczny, samemu ustala się harmonogram (poza czasem na śniadanie), jednak istotne jest to,że obiekt funkcjonuje 24h/7 dni w tygodniu.