kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu i sprzedaży internetowej

Firma: BAUBRAS POLSKA miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6878691, z dnia 2022-04-19

BAUBRAS POLSKA

Firma Baubras Polska zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi budowlanych na terenie Polski i Europy zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży internetowej

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Udział w planowaniu i realizacji strategii marketingowej Firmy online
  • Przygotowanie, redagowanie i publikowanie treści ogłoszeń produktów oraz zdjęć na portalach ogłoszeniowych, aukcyjnych
  • Nadzór nad poprawnością wystawianych produktów
  • Zamieszczaniem treści i prowadzeniem kont social media Facebook, Instagram,
  • Monitorowane i analizowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji w celu rozwoju sprzedaży produktów

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności prowadzenia kont na Social Media
  • Znajomość jednego z programu do prostej obróbki zdjęć (typu Gimp,Canva, Adobe, Corel)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej
  • Kreatywność oraz umiejętności analitycznego myślenia

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii rozwoju sprzedaży produktów
  • Przygotowywanie materiałów graficznych, zdjęciowych i reklamowych na potrzeby zadań marketingowych
  • Znajomość narzędzi Google: Adwords, Google Analytics, Trends
  • Wiedza i zainteresowanie z zakresu e-commerce

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premia + premie świąteczne
  • Własne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w godz. 8:00-16:00 (od poniedziałku do piątku)

Poszukujemy osoby kreatywnej, energicznej, otwartej na nowe pomysły i działania, nie bojącej się nowych wyzwań, chcącej rozwijać się na tym stanowisku pracy.