Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6862932, z dnia 2022-04-20

Klient portalu Praca.pl

Duża firma z Rzeszowa poszukuje do zatrudnienia osobę na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Rzeszów

 

Opis stanowiska

  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń technicznych
  • proste prace naprawcze

Wymagania

  • uprawnieniami SEP co najmniej I stopnia ’E’
  • oświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dodatkowe premie
  • benefity w tym prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Pozostałe oferty pracy w firmie Klient portalu Praca.pl
w firmie: , Wybierz
w firmie: , Wybierz
w firmie: , Wybierz
w firmie: , Wybierz
Etat Pracownik administracyjno - biurowy w firmie deweloperskiej w firmie: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów 04-04-2023

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-04-2022
Wyświetleń: 308