kandydatów

Etat Project Manager - Architekt

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Rzeszów

Project Manager - Architekt
Miejsce pracy: Rzeszów

 Zakres zadań:

  • rozdzielanie i monitorowanie realizacji projektów wewnątrz zespołu,
  • nadzór jakościowy nad zleconymi projektami oraz pracą członków własnego zespołu,
  • wspomaganie, doradztwo oraz monitoring rozwoju członków własnego zespołu,
  • współpraca i komunikacja z innymi działami firmy w celu terminowej i jakościowej realizacji projektów,
  • nadzór nad realizacją wewnętrznych procedur firmy,
  • monitorowanie zmian w prawie i wdrażanie ich do bieżącej pracy,
  • tworzenie harmonogramów dla zakresu projektowania,
  • koordynacja prac projektowych z przedstawicielami innych działów firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, techniczne w kierunku architektonicznym,
  • doświadczenie w prowadzeniu uzgodnień formalno prawnych w urzędach,
  • uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności architektonicznej,
  • podstawowa znajomość oprogramowań Autodesk CAD, Autodesk Revit,
  • znajomość Prawa Budowlanego
  • umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy
  • pakiet benefitów