kandydatów

Etat Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Firma: Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 6990336, z dnia 2022-05-16

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest częścią międzynarodowej grupy Duvenbeck Logistik, której początki sięgają 1932 roku.

Dzięki wyróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

Obecnie Wrocławski oddział Duvenbeck Logistik posiada ponad 120 zestawów ciężarowych i zatrudnia ponad 300 osób.

Z uwagi na ciągły rozwój naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

Wyjazdy z Wrocławia (baza wypadowa)

Wymagania

  • aktualne uprawnienia, cyfrową kartę kierowcy, świadectwo kwalifikacji
  • badania: lekarskie i psychologiczne
  • cechy takie jak uczciwość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • doświadczenie ...ale nie jest to konieczne :)

Oferujemy

  • zaczęcie lub kontynuowanie swojej kariery na stanowisku kierowcy kat. C+E
  • pracowanie na terenie Europy Zachodniej w Transporcie międzynarodowym
  • jeżdżenie w systemie 5 dni w trasie na 45 godzin pauzy lub w systemie 3/1, w podwójnych i pojedynczych obsadach
  • podjęcie pracy w stabilnej i renomowanej niemieckiej firmie
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • kierować nowym, zadbanym taborem (Man, Mercedes, Volvo)
  • atrakcyjny, grupowy pakiet ubezpieczenia na życie
  • upominki na święta Bożego Narodzenia i "wczasy pod gruszą""
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy
  • parking na bazie dla prywatnych pojazdów kierowców
  • profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas
  • wsparcie profesjonalnego zespołu dyspozytorów i spedytorów

ZAINTERESOWANY?
W takim razie nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!

Bezpośrednich informacji udzielimy Ci pod numerem: 785 054 106