kandydatów

Etat Referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Referent
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/2610
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie osoby bezrobotnej z programem stażu 2. Przeszkolenie z zakresu BHP I P.POŻ, oraz z regulaminem pracy i strukturą organizacyjną 4. Zapoznanie z obowiązującymi procedurami i organizacją pracy w komurce 5 Zapoznanie z przepisami prawnymi w zakresie ubezpieczenia społecznego 6 Przygotowanie akt płatników składek dla pracowników prowadzących sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych 7 Włączanie dokumentacji do właściwych teczek aktowych 8 Przygotowywanie korespondencji z zakresu ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego do wysyłki 9 Rejestrowanie poczty wpływającej i wychodzącej w elektronicznym systemie EZD 10 Przygotowanie dokumentacji, projektów pism 11 Kierowanie interesantów do właściwych stanowisk informacyjnych 12 Obsługa urządzeń biurowych i komputera 13 Praca w systemiach informatycznych - MS Word, MS Excel, Pportal dla Pracowników - EZD 14 Wykonywanie czynności związanych z obiegiem dokumentacji w celu jej prawidłowego obiegu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wymagana umiejętność obsługi komputera i podstawowych urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie