kandydatów

Etat Mechanik samochodowy

Firma: G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Volkswagen od wielu lat należy do wąskiego grona producentów samochodów na świecie odnoszących znaczące sukcesy w sprzedaży.

Grupa G&G Auto to autoryzowany dealer marek Volkswagen, Audi, SEAT i Skoda działająca już od  ponad 28 lat na podkarpackim a teraz również lubelskim rynku, jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą w związku z czym poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik samochodowy
Zakres obowiązków:
  • naprawa samochodów zgodnie z procedurą napraw
  • przeglądy i wykonywanie geometrii
  • bieżące naprawy i wymiana części eksploatacyjnych
  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • praca z komputerem diagnostycznym
  • współpraca z mistrzami
Od kandydata na stanowisko oczekujemy:
  • wykształcenie średnie – techniczne, preferowany kierunek: mechanik pojazdów samochodowych
  • podstawowej wiedzy na temat naprawy samochodu
  • zaangażowanie, dyspozycyjność
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dokładności
  • chęci do pracy i rozwoju
  • umiejętności pracy w zespole
  • otwartości na szkolenia i doskonalenia się
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • indywidualna stawka za roboczogodzinę
  • dodatkowe systemy motywacyjne
  • udział w szkoleniach rozwijających kwalifikacje
  • pakiet socjalny
  • praca głównie z nowymi autami