kandydatów

Etat Rituals Advisor - Doradca Klienta

Firma: Rituals Cosmetics Poland miejsce pracy: Rzeszów

Rituals Advisor - Doradca Klienta
Miejsce pracy: Rzeszów

TWOJE ZADANIA

  • Jako Rituals Advisor- Doradca Klienta, doradzasz naszym Klientom w zakresie produktów, a także dzielisz się wartościami marki.
  • Dbasz o realizację standardów Rituals, sprawiasz, że sklep zawsze wygląda czysto i schludnie, uzupełniasz dostępność produktów na półkach.
  • Obsługujesz Klientów na sali sprzedaży i przy kasie dbając o staranne i poprawne realizowanie transakcji sprzedaży.
  • Bierzesz udział w akcjach aktywacji marki, zachęcając Klientów do poznania Rituals poprzez dostarczenie unikalnych doświadczeń i interakcji.
  • Tworzysz z Klientami długotrwałe więzi emocjonalne zwiększając świadomości marki.
  • Jesteś przykładem dla współpracowników, podlegasz bezpośrednio Kierownikowi Sklepu, który dba o Twój rozwój i pełni rolę mentora.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie w dynamicznym, szybko zmieniającym się środowisku handlowym.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe.
  • Dyspozycyjność i elastyczność- nasze sklepy mają długie godziny otwarcia, działamy w galeriach handlowych, a więc także w weekendy.
  • Uczciwość wobec siebie i innych, otwarta postawa i transparentność w codziennej komunikacji.
  • Dążenie do bycia "najlepszym uczniem w klasie" - jesteś zaangażowany, proaktywny i lubisz pracować z sensem.
  • Postawa gracza zespołowego- pracujesz na sukces swój i całego zespołu.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego -mile widziana.

NASZA OFERTA

  • Rituals oferuje zróżnicowane zadania i współpracę w entuzjastycznym zespole profesjonalistów. Oferujemy wynagrodzenie odpowiadające na potrzeby rynkowe, a także możliwość pełnego wykorzystania Twoich talentów. Zapewniamy współpracę w ambitnym zespole oraz możliwość współtworzenia unikalnej kultury marki Rituals.
  • Aby wesprzeć początek Twojej kariery zapewniamy Ci udział w Akademii Rituals. Będziesz mieć dostęp do produktów marki oraz wsparcie, zaufanie zespołu i wspaniałą atmosferę pracy.