kandydatów

Etat Specjalista ds. rozliczeń

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 7150722, z dnia 2022-06-15

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds. rozliczeń

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Obsługa zamówień i rozliczeń,
  • Wystawianie faktur,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Wprowadzanie do systemu listy kontrahentów.

Wymagania

  • Umiejętność precyzyjnego komunikowana się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • Dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i medycznego.