kandydatów

Etat Operator Koparki

Firma: SANTEX Kazimierz Czapka miejsce pracy: Rzeszów

SANTEX jest firmą rodzinną działającą na rynku lokalnym i krajowym nieprzerwanie od 1984 roku. Działalność firmy, oparta o wieloletnie doświadczenie w branży inżynieryjno-budowlanej i produkcyjnej, pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i silnej pozycji na rynku. Zrealizowaliśmy kompleksowo wiele inwestycji jako generalny wykonawca, przy projektach związanych głównie z budową sieci i instalacji sanitarnych, przepompowni, oczyszczalni ścieków, stacji SUW, kotłowni, zbiorników retencyjnych i składowisk odpadów.

Operator Koparki
Miejsce pracy: południowa i centralna Polska

Zakres obowiązków:
  • sprawna obsługa koparek w zakresie robót ziemnych;
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym powierzonego sprzętu;
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań;
  • kontrola stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie, czyszczenie, proste naprawy, montaż itp.) wg zaleceń mechaników oraz DTR sprzętu;
  • pomoc przy pracach remontowo-konserwacyjnych;
  • przestrzeganie zasad BHP na budowie.
Od kandydatów oczekujemy:
  • uprawnienia do obsługi koparek jednonaczyniowych;
  • umiejętność obsługi, konserwacji i diagnozowania usterek sprzętowych;
  • doświadczenie i wiedza z zakresu obsługi sprzętu (praca przy robotach liniowych będzie dodatkowym atutem);
  • dobra organizacja pracy;
  • gotowość do pracy w delegacji;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • uczciwość;
  • mile widziane inne uprawnienia do obsługi innego sprzętu budowlanego.
Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od efektów pracy;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania prac;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • możliwość rozwoju;
  • udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji;
  • dodatkowe benefity w ramach ZFŚS.