kandydatów

Etat Chemik - Technolog

Firma: Remondis Medison Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

REMONDIS Medison Rzeszów Sp. z o.o.  to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

Chemik - Technolog
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja odpadów przemysłowych pod kątem możliwości i sposobu spalania;
  • Optymalizacja procesu spalania odpadów medycznych i przemysłowych;
  • Nadzór nad parametrami wytwarzanych paliw altrnatywnych, współpraca z Kierownikiem Magazynu;
  • Współpraca z Działem Handlowym w zakresie zagospodarowania pozyskiwanych odpadów;
  • Tworzenie nowych placów palenia oraz planów alternatywnych;
  • Przygotowanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej;
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów wewnętrznych Spółki;
  • Organizacja miejsca pracy i rzetelnego wykorzystania czasu pracy;
  • Przegląd technologii pod kątem kompletności i godności z wymaganiami bezpiecznej pracy;
  • Wspieranie innych działów i oddziałów firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji potwierdzające chęć rozwoju i zdobywania wiedzy;
  • Skrupulatność i dobra organizacja własna;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki odpadami będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży gospodarowania odpadami;
  • Atmosfera opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem;
  • Umowa o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie.