kandydatów

Etat Export Manager – branża beauty

Firma: Jobfinder miejsce pracy: Łańcut

Nasz Klient to dynamicznie rozwijający się producent i dystrybutor produktów premium, rozpoznawalnych na rynku z kategorii zdrowia oraz urody. Spółka od początku swojego istnienia jest odpowiedzialna za dystrybucję na rynek Polski i zagraniczny marek własnych i jest ich bezpośrednim właścicielem. Od prawie dekady dostarcza produkty które cieszą się rosnącym zaufaniem rynku i nieustannie zajmują wysokie lokaty w niezależnych zestawieniach i testach wśród produktów ze swoich kategorii. Nasz Klient jest laureatem wielu nagród branżowych w tym m.in. Diamenty Forbesa oraz Gazeli Biznesu.

W związku z realizacją strategii dalszego rozwoju, której jednym z elementów jest rozbudowanie geografii działania firmy, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Export Manager – branża beauty
Miejsce pracy: Łańcut
Nr ref.: EM-Ł/22
Opis stanowiska:
  • budowa strategii exportowej na podległym obszarze,
  • otwieranie nowych kanałów sprzedaży produktów firmy w sieciach,
  • współpraca z Klientami w kanale nowoczesnym, budowanie relacji biznesowych na nowych rynkach,
  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców,
  • analiza konkurencji i tendencji na podległym rynku,
  • promocja oraz dbanie o wizerunek firmy,
  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży na podległym terenie.
Wymagania:
  • minimum 4 lata doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży do sieci, na rynku międzynarodowym (m.in. rynki Europy Zachodniej, ZEA),
  • płynnej znajomości języka angielskiego oraz mile widziana komunikatywna znajomość innych języków,
  • wysokiej samodzielności w prowadzeniu projektów sprzedażowych, polegających na wprowadzaniu marki własnej do sieci,
  • wysokiej umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu negocjacji biznesowych,
  • przedsiębiorczości, samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel, pod kątem robienia analiz i raportów,
  • znajomość rynku urządzeń elektronicznych będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenia we współpracy z kanałem dystrybucyjnym,
  • umiejętności prowadzenia prezentacji on-line oraz negocjacji,
  • doświadczenia w posługiwaniu się nowoczesnymi narzędziami mapowania i targetowania klientów.
Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudnienia preferowaną przez Kandydata,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szansę szybkiego rozwoju praktycznych umiejętności poprzez rozwijanie firmy na rynkach Europy Zachodniej i ZEA,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premiowanie w oparciu o skuteczność sprzedaży.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-07-2022
Wyświetleń: 268