kandydatów

Etat Inżynier Serwisu - obrabiarki do drewna

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Rzeszów

Dla dostawcy zaawansowanych maszyn do obróbki drewna, poszukujemy osoby na stanowisko
Inżynier Serwisu - obrabiarki do drewna
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie instalacji i diagnostyki obrabiarek do obróbki drewna.
  • Serwis wymienionych maszyn w powierzonym obszarze (głównie praca w trójkącie: Lublin-Radom-Rzeszów).
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych urządzeń.
  • Raportowanie do Dyrektora Serwisu w Polsce.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z budową maszyn lub pokrewne.
  • Doświadczenie na stanowisku Technika/Inżyniera Serwisu. Mile widziane doświadczenie w serwise obrabiarek CNC do drewna.
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych.
  • Komunikatywność i otwartość. Umiejętność prowadzenia rozmowy z Klientem ws. zaistaniałych usterek oraz podejmowanych działań serwisowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy, kat "B".
Oferta:
  • Praca w stabilnej firmie o dobrej opinii na rynku.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w przedziale 7500-8500 zł brutto pensji podstawowej.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Dojazd do Klienta liczony jako czas pracy.
  • Szkolenia techniczne.