kandydatów

Etat Asystent ds. zapewnienia jakości /produkcja, systemy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Asystent ds. zapewnienia jakości /produkcja, systemy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/3524
OBOWIĄZKI:

Asystent ds. zapewnienia jakości /produkcja: weryfikacja dokumentacji serii produktów leczniczych i suplementów diety na zgodność z wymaganiami jakościowymi, weryfikacja książek pracy urządzeń produkcyjnych i zeszytów czyszczenia na zgodność z wymaganiami jakościowymi, udział w w przygotowywaniu przeglądów jakości produktów leczniczych, przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej działu ZJ Produkcja. Asystent ds. zapewnienia jakości / systemy: praca z dokumentacją działu ZJ Systemy, przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej, wsparcie aktywności walidacyjnych koordynowanych przez dział ZJ Systemy, wsparcie aktywności kwalifikacyjnych koordynowanych przez dział ZJ Systemy, udział w procesie zarzadzania dokumentacja jakościową.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia, farmacja, biologia
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PAKIETU MS OFFICE

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie