kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: Rafus Academy miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 7363179, z dnia 2022-08-03

Rafus Academy

Głównym obszarem działalności firmy jest tworzenie i sprzedaż interaktywnych produktów edukacyjnych dla dzieci w UE i poza nią.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • sprzedaż, sprawozdawczość
  • ewidencja towarów i przychodów

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży od 2 lat
  • samochód i prawo jazdy B
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze szkołami

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 5200 PLN i więcej (w zależności od poziomu sprzedaż)
  • godziny pracy: 8:00-13:00
  • praca z produktem niespotykanym w Polsce
  • możliwości rozwoju kariery
  • praca w młodej i szybko rozwijającej się firmie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2022
Wyświetleń: 193