Etat Ekspert ds. Przeciwdziałania Przestępczości Ubezpieczeniowej

Firma: GRUPA PZU miejsce pracy: Rzeszów

Jesteśmy atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą
Jako jedna z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej często wyznaczamy kierunek dla całej branży. Stawiamy przy tym na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Dzięki skali i różnorodności naszej organizacji jesteśmy wyjątkowym pracodawcą dla profesjonalistów z różnym doświadczeniem zawodowym i różnymi kompetencjami. Tworzymy kulturę organizacyjną, która wspiera innowacje i współpracę między różnymi obszarami na terenie całego kraju.

Ekspert ds. Przeciwdziałania Przestępczości Ubezpieczeniowej
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 000013973
Zakres obowiązków:
  • Analiza szkody i świadczenia w celu weryfikacji czy wystąpiły okoliczności wskazujące na wyłudzenie odszkodowań
  • Sporządzanie wywiadów, oględzin, weryfikacja dokumentacji odszkodowawczej
  • Opracowywanie wniosków o odmowę wypłaty świadczeń
  • Udzielanie konsultacji opiekunom szkód w zakresie prowadzonych przez nich spraw
  • Współpraca z różnymi instytucjami w celu zapobiegania wyłudzeniom odszkodowań i świadczeń
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń w wyżej wymienionym zakresie
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze ubezpieczeń lub administracji
  • Znajomość przepisów prawa cywilnego, ubezpieczeniowego, karnego i karnego procesowego
  • Znajomość standardów likwidacji szkód i świadczeń
  • Umiejętność diagnozowania zagrożeń, analizy danych oraz weryfikowania okoliczności zdarzeń
  • Umiejętność formułowania stanowisk odszkodowawczych, aktów wewnętrznych, itp.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, zarządzanie)
  • Umiejętność planowania i samodzielnej pracy
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)