kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista

Firma: Polska Akademia Nauk Stacja Naukowa w Wiedniu miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 7364430, z dnia 2022-08-10

Założona w 1986 roku Stacja Naukowa PAN w Wiedniu przyczynia się do popularyzacji osiągnięć polskiej nauki w Austrii. Organizuje międzynarodowe konferencje, sympozja, wykłady oraz wystawy o różnorodnej tematyce. Prowadzi badania naukowe oraz wspiera badania prowadzone przez inne instytucje. Ponadto Stacja zapewnia pomoc w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów między badaczami oraz ośrodkami naukowymi w Polsce i Austrii.

Dyrektor PAN Stacji Naukowej w Wiedniu

ogłasza nabór na stanowisko

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

Pełny wymiar czasu pracy

Miejsce pracy: PAN Stacja Naukowa w Wiedniu

Przewidywany termin zatrudnienia: IV kwartał 2022

Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (w tym okres próbny), łączny maksymalny czas pracy w formule delegowania - 36 miesięcy; Pracodawca zapewnia mieszkanie służbowe w ramach użyczenia.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • obsługa sekretariatu PAN Stacji Naukowej w Wiedniu
  • koordynacja obiegu korespondencji i prowadzenie korespondencji biurowej
  • prowadzenie spraw związanych z zakwaterowaniem gości Stacji, praca z systemem rezerwacyjnym,
  • prowadzenie kasy i wystawianie not księgowych,
  • współpraca z pracownikami technicznymi, w tym nadzór nad stanem czystości pokoi,
  • rejestracja i rozliczanie opłat za pokoje gościnne,
  • koordynowanie kalendarza Dyrekcji Stacji,
  • zamówienia artykułów biurowych i środków czystości,
  • pełnienie zastępstwa w okresie nieobecności (urlop, choroba) innych pracowników,
  • dbanie o wizerunek PAN Stacji Naukowej
  • udzielanie informacji telefonicznych interesantom,
  • współpraca z odpowiednimi komórkami Kancelarii PAN

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe (licencjat lub magister),
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE C1 oraz angielskiego na poziomie B2,
  • zameldowanie w Polsce lub możliwość przedłożenia certyfikatu rezydencji podatkowej w Polsce,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej, systematyczność,
  • odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
  • gotowość rozpoczęcia pracy od 1 października 2022 lub w zbliżonym terminie

Wymagania pożądane (dodatkowe atuty):

  • znajomość rachunkowości lub doświadczenie w obsłudze kasy,
  • doświadczenie w turystyce lub obsłudze klienta,
  • umiejętność szybkiego reagowania i elastyczność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • dodatek na przesiedlenie
  • telefon służbowy
  • pracę w sympatycznym, kreatywnym i dynamicznym zespole
  • rozwój organizacyjny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2022
Wyświetleń: 199