kandydatów

Etat Architekt

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Rzeszów

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Architekt
Miejsce pracy: Rzeszów
Zadania:
Opis stanowiska
  • Szczegółowa weryfikacja danych otrzymanych od Inwestora dotyczących parametrów terenu pod zlecane inwestycje;
  • Sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji;
  • Przeprowadzanie analiz i projektowanie możliwości zabudowy powierzchni;
  • Wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznej z uwzględnieniem wytycznych Inwestora oraz uwzględnieniem przepisów prawa budowlanego i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego;
  • Przygotowywanie graficznej prezentacji do celów marketingowych;
  • Nadzór nad realizowanymi projektami w tym koordynacja prac zewnętrznych Podwykonawców – Biur projektowych.
Wymagania:
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Architektura/ Budownictwo;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych, biurowców, budynków użyteczności publicznej lub osiedli mieszkaniowych;
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD (umiejętności i doświadczenie w modelowaniu BIM będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość prawa budowlanego;
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej / konstrukcyjnej;
  • Umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.