kandydatów

Etat Pracownik działu logistyki

Firma: Dwa Plus Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 7432077, z dnia 2022-08-23

Pracownik działu logistyki

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • planowanie usług transportowych z uwzględnieniem optymalizacji kosztów, terminowości i jakości świadczonych usług
  • przygotowywanie kompletnej i poprawnej dokumentacji transportowej
  • wprowadzanie i obsługa zleceń transportowych w systemie FIRETMS
  • rozpatrywanie spraw reklamacyjnych oraz nadzorowanie przebiegu ich realizacji
  • sporządzanie raportów dot. jakości i terminowości usług
  • weryfikowanie rozliczeń transportowych zgodnie z przekazaną dokumentacją od podwykonawców
  • weryfikacja jakości pracy podwykonawców
  • współpraca z Magazynem w zakresie realizacji terminowych dostaw

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość prawa transportowego
  • umiejętność pracy w grupie
  • wielozadaniowość
  • prawa jazdy k. B
  • mile widziane znanie języków obcych: ukraiński, angielski, niemiecki

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę i pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej, rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i ogólnopolskim zasięgu
  • możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy
  • szkolenia
  • samochód
  • narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2022
Wyświetleń: 205