kandydatów

Etat Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Firma: Unicall brand of Natural Pharmaceuticals miejsce pracy: Rzeszów

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi. Nie przeraża Cię kontakt z klientem i nawiązywanie nowych relacji. Jesteś osobą dynamiczną i lubisz pracę pełną wyzwań. Chciałbyś zostać częścią zespołu. Ta praca jest dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia, nie ma ograniczenia wiekowego – współpracę u Nas rozpoczniesz od szkolenia wdrożeniowego, na którym nauczymy Cię sprzedaży.

Dołącz do Nas!

Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o. brand of Natural Pharmaceuticals obecnie poszukuje do swojego zespołu osób, którzy chcą się z Nami rozwijać.

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • telefoniczny kontakt z klientami
  • przedstawianie i dobieranie odpowiedniej oferty do potrzeb klienta
  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • finalizowanie sprzedaży
Czego wymagamy?

Nie masz doświadczenia w sprzedaży? Nic straconego! Dla nas liczy się:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • zdolności negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • zorientowanie na cel
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową 20 zł brutto + bogaty
  • system premiowy (konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami)
  • w każdy czwartek coś słodkiego, dostęp do kawy i herbaty
  • profesjonalny cykl szkoleń przygotowujący do pracy