kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy ds. Handlu Detalicznego

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Przedstawiciel Handlowy ds. Handlu Detalicznego

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

JEŚLI:
  • kieruje Tobą ciekawość i nie boisz się nowych wyzwań
  • posiadasz umiejętność stosowania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta
  • jazda samochodem sprawia Ci przyjemność
  • masz dwuletnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem
  • lubisz spotykać nowych ludzi i ambitne cele pobudzają Cię do działania
ZOSTAŃ PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM W MAKRO!

CZEKA NA CIEBIE:
  • umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • służbowy samochód
TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby
  • realizacja celów sprzedaży
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, kliknij przycisk APLIKUJ na dole strony.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.