kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: "Łasuch" Paweł Matak miejsce pracy: Rzeszów

Firma "Łasuch" zajmująca się sprzedażą wyrobów cukierniczych oraz wyrobów garmażeryjnych z dynamicznie rozwijającą się sprzedażą, poszukuje osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Wymagania:
  • Doświadczenia w handlu i znajomości lokalnego rynku sklepów spożywczych,
  • Praktycznej znajomości technik negocjacyjnych,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu,
  • Rzetelności i umiejętności planowania organizowania pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki)
  • Dobra znajomość programów MS Office,
  • Wykształcenie minimum średnie.
Zakres obowiązków:
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Bieżąca analiza i obsługa istniejących klientów,
  • Budowa długoterminowej relacji z klientami,
  • Spotkania z klientami w terenie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prace w miłym i dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-08-2022
Wyświetleń: 205