kandydatów

Etat Kierownik serwisu Audi

Firma: G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Miejsce pracy: Rzeszów

Wiodący dealer obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik serwisu Audi

  Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem (m.in. budowanie teamu, motywowanie, ocenianie, delegowanie zadań, wyznaczanie priorytetów, wsparcie w sytuacjach trudnych)
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych) oraz celów jakościowych;
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług serwisowych;
  • Bieżące analizowanie rynku, trendów i działań konkurencji;
  • Identyfikowanie potrzeb Klienta;
  • Poszukiwanie i proponowanie nowych możliwości rozwoju działu;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi;
  • Rozpatrywanie trudnych reklamacji;
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi;
  • Rekrutowanie załogi;
  • Raportowanie do zwierzchników.

 Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana specjalność: techniczna (mechanika, budowa maszyn) lub ekonomia/zarzadzanie)
  • Kilkuletnie  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej lub pracy z produktem z sektora premium (dodatkowy atut);
  • Nastawienie na cel i wysoka motywacja do pracy;
  • Rozwinięte zdolności analityczne;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji na poziomie zaawansowanym;
  • Umiejętność planowania pracy własnej i innych;
  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi, umiejętność aktywnego słuchania, asertywność;
  • Nastawienie na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra znajomością pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

 Oferta dla Kandydatów:

  • Rozwojowa praca w pewnym i stabilnym przedsiębiorstwie będącym liderem na rynku;
  • Pracę w młodym zespole i dobrej atmosferze;
  • Szkolenia wyjazdowe i wewnętrzne;
  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie w oparciu o system motywacyjny lub kontrakt menedżerski
  • Świadczenia socjalne;
Prosimy o dopisanie na CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY.