kandydatów

Etat Administrator Sieci / Firewall

Firma: Rockitworks Sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Administrator Sieci / Firewall
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 2022/09/ASF

O nas

Świadczymy usługi IT dla międzynarodowych firm telekomunikacyjnych, finansowych oraz mediów cyfrowych. Klienci cenią nas za dobrą znajomość rynku, wysoką jakość usług oraz rzetelność. Nasze zespoły wyróżniają się zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy każde przedsięwzięcie. Oferujemy elastyczne warunki pracy, umożliwiające połączenie celów zawodowych z życiem prywatnym.

O Tobie

  • Kilkuletnie doświadczenie jako administrator sieci LAN/Firewall.
  • Znajomość rozwiązać firmy CheckPoint.
  • Wykształcenie techniczne- kierunkowe.
  • Bardzo dobra znajomość systemów firewall/VPN.
  • Umiejętność diagnostyki problemów sieciowych.
  • Znajomość technologii/produktów producentów: CheckPoint, Fortigate, Huawei.
  • Umiejętność diagnostyki problemów, usuwania awarii i usterek.
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach/kursach.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Obowiązki

  • Administracja systemami firewall.
  • Instalacja/konfiguracja/aktualizacja urządzeń sieciowych.
  • Monitorowanie łączy i urządzeń sieciowych.
  • Diagnostyka problemów, usuwanie awarii i usterek.
  • Współpraca z pozostałymi zespołami IT.

Nasza Propozycja dla Ciebie

  • Zaoferujemy współpracę w dogodnym dla Ciebie modelu, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę.
  • Zapewnimy atrakcyjne stawki zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności oraz odpowiedzialności.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-09-2022
Wyświetleń: 187