kandydatów

Etat Inżynier ds. Rozwoju Sieci

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Rzeszów

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów/ Centrala Oddziału

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Inżynier ds. Rozwoju Sieci
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: PGED/OR/44/2022
Twój zakres obowiązków:
  • określanie warunków przyłączenia,
  • prowadzenie procedury uzgadniania dokumentacji projektowych,
  • uczestniczenie w procesie planowania rozwoju sieci elektroenergetycznych wysokiego i średniego napięcia,
  • udział w sporządzaniu planów rozwoju sieci,
  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami,
  • praca w dedykowanych systemach informatycznych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • biegła znajomość pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy  w programie AutoCad lub BricsCad,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa energetycznego i przepisów związanych z przyłączaniem odbiorców,
  • wiedza techniczna w zakresie sieci elektroenergetycznych,
  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowych,
  • obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.