kandydatów

Etat Operator CNC (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Rzeszów

Firma z branży lotniczej działająca z powodzeniem w regionie od wielu lat, w związku ze stałym rozwojem i otwarciem nowej linii produkcyjnej, poszukuje kandydatów do pracy.

Oferujemy wiele znanych na rynku pracy benefitów oraz adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie.

To co wyróżnia firmę to atmosfera, którą doceniają pracownicy. Komfortowe warunki pracy z najnowszymi technologiami, w halach przygotowanych z dbałością o najwyższe standardy BHP. Kontakty pracownicze oparte na koleżeńskości i wzajemnym wsparciu.

Jeśli chcesz współtworzyć zespół oparty na powyższych wartościach sprawdź, czy to Ciebie szukamy?

Operator CNC (m/k)
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: CNC/TAJ/0922

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa szlifierek sterowanych numerycznie (w mniejszym stopniu tokarek, frezarek),
  • nadzorowanie i wypełnianie dokumentacji towarzyszącej, przewodnika,
  • ustawianie i uzbrajanie maszyn w oprzyrządowanie,
  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn oraz stanu innych środków technicznych wg istniejących procedur.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie minimum zawodowe; mile widziane średnie techniczne i/lub kurs CNC,
  • oczekiwane doświadczenie na stanowisku operatora CNC minimum rok,
  • umiejętność kontroli części maszyn za pomocą tradycyjnych urządzeń mierzących,
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym lub maszynowym,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Mamy dla Ciebie do zaoferowania:

  • pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy oraz premię roczną,
  • prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny,
  • ochronę zdrowia pracowników,
  • wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • dofinansowanie do zdrowego lunchu w kantynie oraz owocowe środy,
  • dodatkowe benefity m. in. karta MultiSport, bezpłatny dostęp do platformy językowej,
  • pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy,
  • przystanek autobusowy tuż obok firmy, miejsce parkingowe w tym również dla „dwukołowców”,
  • wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej,
  • kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu.