Etat Asystent/ka ds. księgowości - z orzeczeniem o niepełnosprawności

Firma: Fundacja Aktywizacja Oddział w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 7511289, z dnia 2022-09-26

FUNDACJA AKTYWIZACJA jest liderem wśród organizacji pozarządowych z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Działamy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski. Naszym Klientom oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość doskonalenia zawodowego oraz bogaty pakiet programów rozwojowych!

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SZUKASZ PRACY, WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI!

#AKTYWUJPRACĘ

ZNAJDŹ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA

Aktualnie poszukujemy kandydatów Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI zainteresowanych udziałem w projekcie i podjęciem pracy na stanowisku:

Asystent/ka ds. księgowości - z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • kontroli i analizie dokumentów księgowych
  • wystawianiu dokumentów zakupowych i sprzedażowych
  • współpracy z działem księgowym
  • wprowadzaniu danych do systemu księgowego

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej),
  • znajomość programów księgowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • osoba sumienna i dokładna

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dodatki motywacyjne do kwoty 800,00 zł netto
  • kursy i szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe
  • wsparcie doświadczonych specjalistów