kandydatów

Etat Trener Sprzedaży

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Trener Sprzedaży
Miejsce pracy: Rzeszów
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych
  • Przestrzeń na tworzenie swoich programów i wdrażania własnych inicjatyw
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód do celów służbowych
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie szkoleń stacjonarnych oraz online z zakresu sprzedaży oraz produktów
  • Systematyczne badanie wartości działań szkoleniowych
  • Tworzenie nowych, oraz aktualizacja obecnych materiałów szkoleniowych
  • Rozwijanie umiejętności pracowników oraz bieżące udzielanie informacji zwrotnych
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • Znasz techniki trenerskie oraz narzędzia wspierające procesy szkoleniowe
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń online (dodatkowy atut)
  • Potrafisz udokumentować swoje kwalifikacje oraz doświadczenie trenerskie
  • Jesteś komunikatywny/a i otwarty/a, emanujesz pozytywną energią
  • Pasjonuje Cię praca z ludźmi i ich rozwój
  • Dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś nastawiony/a na wynik
  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”