kandydatów

Etat Lektor języka angielskiego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Lektor języka angielskiego
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/4497
OBOWIĄZKI:

przygotowanie 72 testów poziomujących dla cyklu kursów językowych pod nazwą Kurs języka angielskiego na poziomie A1, A2, B1, B2, C1, C2; przygotowanie 72 materiałów dydaktycznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe w specjalności pokrewną z lingwistyką Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata. Wartość dzieła za trzy lata: 115 200 zł, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza to 3200 zł (64h/50 zł-h).

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie