kandydatów

Etat Talent acquisition associate

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Talent acquisition associate
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/4831
OBOWIĄZKI:

- porozumiewanie się w języku angielskim w stopniu zaawansowanym - rozeznanie branży IT i narzędzi, umiejętne definiowanie ról i stanowisk IT - przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń o pracę w różnych portalach - znajomość narzędzi wspierających rekrutację - dbanie o jakość, bezpieczeństwo i aktualność danych w bazie kontaktów - Stosowanie skutecznych metodologii pozyskiwania i badania kandydatów - doświadczenie w korzystaniu z LinkedIn Recruiter - doświadczenie w narzędziu Greenhouse

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word
Uprawnienia: ANGIELSKI C1

Wymagania inne:

znajomość skutecznych metodologii pozyskiwania i badania kandydatów IT rozeznanie branży IT i narzędzi, umiejętne definiowanie ról i stanowisk IT, znajomość narzędzi wspierających rekrutację LinkedIn Recruiter, GreenHouse

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie