Etat Przedstawiciel handlowy / Sales Representative in Poland

Firma: UAB XM Textiles Europe miejsce pracy: Rzeszów

XM Textiles Europe is an european part of international company XM Textiles established in 2002 and has been specialising in developing and designing of fabrics and accessories for workwear, uniforms and protective clothing.
Every day, the multinational and multilingual XM Textiles team provides our customers with first class fabrics along with excellent service worldwide.
Customer needs is our priority and it is very important to understand that each local market has its own specific demands.
That is why XM Textiles as 100% customer-oriented company has its representative offices located in China, Lithuania, Romania, Brazil and Kazakhstan.
Years of experience, high competence and knowledge of international textile industry is our strong base to meet the requirements of every customer.

Przedstawiciel handlowy / Sales Representative in Poland
Miejsce pracy: Rzeszów
Twój zakres obowiązków
  • Szukanie nowych klientów w Polsce;
  • Utrzymanie sprzedaży z obecnymi klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i umów;
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami;
  • Spotkania z klientami.
Nasze wymagania
  • Doskonała znajomość języka polskiego;
  • Aktywność, odpowiedzialność, umiejętność i chęć komunikowania się z ludźmi;
  • Elastyczność w negocjacjach z różnymi osobami o różnych poglądach i kulturach;
  • Dodatkowa znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego w mowie i piśmie będzie uważana za zaletę;
  • Doświadczenie w sprzedaży to plus ale jeśli masz niewielkie doświadczenie i czujesz, że możesz odnieść sukces, przyjdź;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Prawa jazdy kat. B.
To oferujemy
  • Zapewniamy międzynarodowe szkolenia sprzedażowe;
  • Młody międzynarodowy zespół;
  • Stabilność;
  • Doskonałe możliwości kariery;
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie;
  • Stałe wynagrodzenie i procent od wyników sprzedaży;
  • Stabilny system premiowy;
  • Całe ubezpieczenie społeczne;
  • Samochód służbowy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-11-2022
Wyświetleń: 183