Etat Instalator / Monter Radiolinii na obiektach telekomunikacyjnych

Firma: PGA Team sp. z o.o. miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 7754397, z dnia 2022-11-20

PGA Team sp. z o.o.

Firma o ugruntowanej pozycji obecna na rynku od 2013 poszukuje instalatorów / monterów radiolinii.

Dysponujemy bezpośrednim kontraktami z operatorami telekomunikacyjnymi oraz dostawcami sprzętu

Zapewniamy ciągłość pracy na wiele lat oraz możliwości rozwoju w wielu obszarach.

W naszej firmie nie ma miejsca na nudę każdy dzień to nowe wyzwania.

W pracy stawiamy na profesjonalizm ale bardzo cenimy również przyjacielską atmosferę nasz zespół to grupa zgranych doświadczonych pracowników którzy nie boją się żadnych wyzwań.

Instalator / Monter Radiolinii na obiektach telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie instalacja radiolinii na obiektach telekomunikacyjnych zlokalizowanych na terenie południowej Polski.

Standardowy zakres instalacji obejmuje następujące elementy:
  • Antena nadawcza na maszcie / budynku
  • Instalacja okablowania pionowego (zazwyczaj na opaskach kablowych)
  • Instalacja IDU oraz ODF w kontenerze lub szafie telekomunikacyjnej
  • Wykonanie krosowań ethernet/fo do infrastruktury operatora
  • Sprzęt jest wstępnie skonfigurowany ekipy terenowe nie muszą znać się na konfiguracji i mogą się skupić na jego instalacji

Wymagania

  • Praktyczna znajomość instalacji radiolinii Huawei, NEC, SIAE
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Wiedza z sieci komputerowych a w szczególności L1-L3 ISO/OSI
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz brak lęku wysokości
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Brak nałogów
Mile widziane:
  • SEP
  • Doświadczenie w pracy na wysokości

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości zainstalowanych radiolinii
  • Bardzo jasny system rozliczeń
  • Pracę z nowoczesnym sprzętem telekomunikacyjnym
  • Możliwość rozwoju (indywidualne plany szkoleń dla każdego pracownika)
  • Narzędzia niezbędne do pracy oraz zestaw alpinistyczny
  • Gwarantujemy ciągłość pracy na długi okres czasu
  • Karta Multisport
  • Dział Back Office który wspiera instalatorów na każdym etapie instalacji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-11-2022
Wyświetleń: 174