kandydatów

Etat Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie miejsce pracy: Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/5673
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, - układanie, spawanie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia, - montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd., - poprawne odczytywanie rysunków roboczych, - przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji, -uszczelnianie połączeń między rurami, - montowanie przewodów kanalizacyjnych; - montaż i wymiana uszkodzonych urządzeń, -usuwanie awarii wodociągowych, - wykonywanie innych zadań związanych z powyższym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: uzbecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Praca na budowach na terenie Polski

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie