kandydatów

Etat Referent ds. Przygotowania Inwestycji

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Rzeszów

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów/ Departament Eksploatacji i Rozwoju/Wydział Inwestycji

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Referent ds. Przygotowania Inwestycji
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: PGED/OR/61/2022

(2 wakaty)

Twój zakres obowiązków:
  • uczestniczenie w prowadzeniu spraw związanych z przygotowaniem procesu inwestycyjnego,
  • współudział w przygotowanie opracowania niezbędnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej,
  • przygotowywanie dokumentów (z zachowaniem wymogów instrukcji zakładowych dotyczących przetargów – przygotowanie materiałów związanych z wystąpieniem o odpowiednie zgody do organów Spółki itp.) niezbędnych do zorganizowania, przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przetargów na prace projektowe, realizację robót albo dostawy urządzeń lub materiałów stanowiących dostawy inwestorskie
  • uczestnictwo w komisjach przetargowych, czynny udział w procesie przetargowym, w tym współpraca w zakresie udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące specyfikacji istotnych warunków zamówienia, udział w rozpatrywaniu protestów i odwołań oferentów, przygotowania dokumentacji związanej z redakcją ustaleń komisji i przekazania protokołu do rozstrzygnięcia,
  • przygotowanie zleceń, opracowywanie i uzgadnianie z odpowiednimi komórkami organizacyjnymi treści merytorycznej i właściwych uwarunkowań prawnych i finansowych umów na projektowanie, wykonawstwo lub dostawy,
  • przygotowanie umów z wykonawcami wyłonionymi w drodze przetargowej, konsultacja ustaleń rzeczowych i formalno - prawnych z innymi służbami, w tym z Zespołem Radców Prawnych,
  • współpraca z projektantami, przyjmowanie gotowych opracowań projektowych, analiza dokumentacji projektowej i prawnej,
  • podejmowanie czynności dla uzyskania prawa do dysponowania nieruchomościami na cele budowlane na drodze administracyjnej w przypadku braku zgód właścicieli nieruchomości,
  • egzekwowanie od projektantów usunięcia wad, usterek i braków dokumentacji, naliczanie kar zgodnie z postanowieniami zawartych umów,
  • opracowywanie materiałów w zakresie rzeczowym i finansowym związanych z działalnością Działu, sporządzaną zarówno dla potrzeb wewnętrznych jak instytucji zewnętrznych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym bądź pokrewnym,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych lub do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych,
  • znajomość MS Office.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.