kandydatów

Etat Programista SQL i PL/SQL

Firma: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie miejsce pracy: Łańcut

Jesteś pasjonatem tworzenia, projektowania, programowania?

Mamy dla Ciebie fajną pracę w naszym zespole!

U nas zdobędziesz doświadczenie w szerokim zakresie działania firmy produkcyjnej, wdrażającej nowoczesne systemy informatyczne.

Rozwijaj się razem z nami jako

Programista SQL i PL/SQL
Miejsce pracy: Łańcut
Oferujemy:
  • Przyjemną i partnerską atmosferę w pracy, brak dress code’u,
  • Wynagrodzenie od 8000 zł brutto na start (wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania),
  • Bonusy za realizację projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • Stabilne zatrudnienie (UoP/B2B) z nastawieniem na długofalową współpracę,
  • Możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami,
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • Ciekawą pracę, szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego w grupie o zasięgu międzynarodowym,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: karta Multisport, paczki dla dzieci pracowników, świadczenia pieniężne z ZFŚS na święta i wczasy, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, ubezpieczenie grupowe, szkolenia językowe, firmowy parking, zadaszona wiata na rower/motor/hulajnogę, spotkania integrujące.
Twoje zadania:
  • Tworzenie architektury systemu,
  • Projektowanie rozwiązań systemowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych.
Oczekujemy:
  • Znajomość SQL i PL/SQL,
  • Mile widziana znajomość systemu IFS lub innego rozwiązania klasy ERP,
  • Mile widziana umiejętność tworzenia aplikacji przy użyciu Oracle Forms & Raports,
  • Wykształcenie informatyczne i minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.