kandydatów

Etat Menadżer / Menadżerka Sprzedaży / Sales Manager

Firma: Unum Życie TUiR S.A. miejsce pracy: Rzeszów

Unum Życie TUiR S.A. oferuje zindywidualizowane ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu Najlepszy Pracodawca. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Menadżer / Menadżerka Sprzedaży / Sales Manager
Miejsce pracy: Rzeszów
Kilka powodów, dla których warto dołączyć do Unum:
  • współpraca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym,
  • wysokie wynagrodzenie z wynagrodzeniem podstawowym od 8 000 PLN + system prowizyjny bez limitów,
  • wspieramy od pierwszego dnia w firmie, dbając o profesjonalne i przyjazne wdrożenie,
  • oferujemy jasno określoną drogę kariery i awansu,
  • motywujemy, poprzez możliwości uzyskania dodatków: finansowych, cennych nagród rzeczowych, uczestniczenia w prestiżowych wydarzeniach, np.: szkolenia, warsztaty, wyjazdy zagraniczne,
  • benefity: program emerytalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.
Zadania:
  • zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • rekrutacja i rozwój zespołu,
  • realizacja celów sprzedażowych i biznesowych,
  • aktywne wspieranie zespołu w budowaniu i rozwijaniu portfela klientów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
  • znajomości rynku ubezpieczeń,
  • umiejętności prowadzenia skutecznej rekrutacji,
  • wysokich standardów kultury i osobistej etyki pracy,
  • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania.
Dopisz klauzulę, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Pramerica Życie TUiR SA z siedzibą w Warszawie 00-854, al. Jana Pawła II 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.