kandydatów

Etat Magazynier

Firma: PV System miejsce pracy: Rzeszów

Ogłoszenie numer: 7885608, z dnia 2023-01-10

Spółka PV System, działająca na rynku OZE od 2013 roku, zaczynała od stawiania małych kroków, aby teraz móc twardo stąpać po ziemi i wyznaczać poziom jakości usług dla całej branży.

W czasach, kiedy niewiele rzeczy jest mniej pewnych niż ceny energii, branża OZE przeciwdziała skutkom kryzysu i wspiera przedsiębiorców, poprzez ograniczenie kosztów bieżącej działalności firm i uzyskanie niezależności energetycznej, szczególnie w zakresie energii elektrycznej i ogrzewania. Niemal wszystkie świadome firmy realizują bądź rozważają inwestycje w energooszczędne rozwiązania. Oferuje je spółka PV System.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, możemy proponować korzystne i bezpieczne rozwiązania dla klientów biznesowych. Jesteśmy generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych i dużych instalacji przemysłowych oraz prowadzimy sprzedaż hurtową komponentów do instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Jako uzupełnienie oferty prowadzimy sprzedaż nowoczesnych systemów automatyki budynkowej, które optymalizują zużycie energii i przyczyniają się do dodatkowych oszczędności.

Magazynier

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i wydawanie towarów

  • pakowanie towarów do wysyłki

  • obsługa paleciaka i wózka widłowego

  • utrzymanie porządku w magazynie

  • układanie towarów na regałach

  • dostawa towarów do klienta

Wymagania

  • znajomość aparatury w branży elektrycznej lub znajomość branży hydraulicznej
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w młodym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • premie zależne od wyników